Категорія «Новини»

Архімандрит Діонісій (Васильєв) отримав церковну нагороду

Сьогодні, у Митрополичій резиденції Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, Блаженнійшим Епіфанієм, Митрополитом Київським та всієї України, настоятеля нашої парафії, архімандрита Діонісія (Васильєва) було нагороджено медаллю «За жертовність і любов до України». Вітаємо отця Діонісія з високою церковною нагородою!

Вітаю з Всесвітнім Днем Вишиванки!

ХРИСТОС  ВОСКРЕС! ДОРОГІ БРАТИ ТА СЕСТРИ… В цей святковий день, хочу привітати всіх Вас з цим значущим для України та цілого світу день! Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала …

Святкове богослужіння у Свято-Вознесенській парафії ПЦУ м. Дружківка

Свято-Вознесенська парафія ПЦУ м. Дружківка та її настоятель, архімандрит Діонісій (Васильєв), запрошують відвідати святкове Пасхальне богослужіння та освятити великодні кошики.

Ігумена Діонісія (Васильєва) піднесено до сану архімандрита

Сьогодні, 22 квітня, з благословіння Блаженнійшого митрополита Київського та всієї України Епіфанія, Високопреосвященний Сергій, митрополит Донецький та Маріупольський, возвів настоятеля Свято-Вознесенської парафії м. Дружківка ігумена Діонісія (Васильєва) у сан архімандрита.